نشست صمیمی جناب آقای مهندس ملازاده، عضو محترم هیئت مدیره و معاون فنی و کنترل کیفی شرکت با همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، روز دوشنبه مورخ 20/3/98 نشست صمیمی جناب آقای مهندس ملازاده، عضو محترم هیئت مدیره و معاون فنی و کنترل کیفی شرکت و مشاور معاون وزیر در ساماندهی امور کود  با همکاران استان آذربایجان شرقی در اتاق جلسات این مدیریت برگزار شد.

در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... ، آقای باقریان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور آقای مهندس ملازاده، از حمایتهای هیئت مدیره در تامین به موقع کود استان علیرغم مشکلات حمل و نقل جاده ای و ریلی و سایر موانع موجود قدردانی کرد. سپس عملکرد این مدیریت در سال 1397 را تشریح و  در ادامه بر ضرورت برنامه ریزی به منظور تسریع در حمل جهت تامین و ذخیره سازی کود مورد نیاز کشاورزان در زمانهای مناسب و قبل از زمان پیک مصرف با توجه به مشکلات جاری از جمله مشکل حمل و نقل جاده ای و ریلی، کندی و تاخیر در حمل که باعث بلوکه شدن سرمایه کارگزاران و در نتیجه عدم توانایی خرید در مراحل بعدی را به دنبال دارد, اشاره کرد.

سپس جناب آقای مهندس ملازاده در این نشست صمیمی، از فعالیت های همکاران در راستای نیل به اهداف شرکت تقدیر و تشکر نموده و رمز موفقیت و بقای شرکت را همت و تلاش و دقت همکاران در انجام امورات مربوطه بیان و اشاره نمودند شرکت در سایه مساعی و توانایی و اعتماد مسئولین محترم به عملکرد مطلوب مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس رسولی، با تمام توان به فعالیت خود در زمینه تامین و تدارک نهاده های کشاورزی ادامه میدهد سپس ایشان  به تشریح مصرف کودهای شیمیایی در 31 کشور منتخب در قالب پاورپوینت پرداختند و در خاتمه به سوالات مطروحه همکاران پاسخ لازم را دادند.

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید