مجتمع شيميايی آبيك در نمايشگاه بين المللی باغبانی، نهاده ها، گلخانه، گياهان دارويی، ماشين آلات و صنايع وابسته (HIGEX)2016بطور فعال حضور يافت.

.

خلاصه ای از فعاليتهای مجتمع شيميای آبيك در نمايشگاه بين المللی باغبانی، نهاده ها، گلخانه، گياهان دارويی، ماشين آلات و صنايع وابسته (HIGEX)2016

الف: ارائه کلیه محصولات تولیدی مجتمع شامل سموم کیسه ای، سطلی وبطری در پانزده قلم جهت معرفی و بازار یابی که به شدت مورد استقبال  بازدیدکنندگان قرار گرفت.

ب: مذاکره با کلیه بازدیدکنندگان اعم از کارگزاران ، کشاورزان و تجار داخلی و خارجی که در صورت ضرورت سایر اطلاعات مورد نیاز از طریق بسته های تبلیغاتی( کاتالوگ تهیه شده وکارت ویزیت و ...) در اختیار انان قرار گرفت وهمچنین در حاشیه برگزاری نمایشگاه مدیریت مجتمع طی جلساتی طولانی مذاکرات مهمی با بسیاری از مدیران شرکتهای حاضر در نمایشگاه و نمایندگان شرکتهای خارجی وعلاقه مندان به استفاده از محصولات مجتمع و ...داشتند که مقرر شد روابط عمومی مجتمع پیگیریهای لازم را تا حصول نتیجه بعمل آورد.

ج: بسیاری از متخصصین و افراد دست اندر کار کود وسم آمادگی خود را جهت همکاری با  شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و مجتمع اعلام کردند که نتایج ان پس از پیگیریهای لازم به استحضار مسئولین محترم خواهد رسید.

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید