مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران از تأمین و توزیع 132 هزارتن انواع کود برای بخش کشاورزی استان مازندران در یکسال گذشته خبر داد.

تأمین و توزیع 132 هزارتن انواع کود کشاورزی در استان مازندران

لطفا متن کوتاه را وارد کنید

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران علی محسنی در گفتگویی با اعلام این خبر گفت : در طول 12 ماهه سال 1394 مقدار 132 هزار تن انواع کود شامل ازته ، دی آمونیم فسفات ، سوپرفسفات ساده و تریپل ، پتاس و کلرور پتاسیم برای بخش کشاورزی استان مازندران تأمین شد که از این میزان بیش از 101 هزار تن توسط 243 کارگزار تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بین کشاورزان متقاضی در 22 شهرستان و 40 بخش استان مازندران توزیع شد.

وی افزود مقدار 31 هزار تن کود هم برای مصارف کشت های بهاره در انبارهای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران ذخیره سازی گردید.

وی با اشاره به نامگذاری سال 1395 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل و قابلیت ها و توانمندی های بالای استان مازندران در تولید انبوه محصولات کشاورزی اضافه کرد شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران این آمادگی را دارد تا تمامی کودهای پرمصرف مورد نیاز بخش کشاورزی استان مازندران را در راستای افزایش تولیدات زراعی و باغی به لحاظ کمی و کیفی با رعایت اصول کیفیت ، به هنگام و سهل و آسان فراهم نماید.

وی همچنین افزود خوشبختانه با حمایت ها و مساعدت های همه جانبه مدیرعامل و هیأت مدیره محترم شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی در سال 1394 هیچگونه مشکل کمبود کود در استان مازندران مشاهده نشده و به حول و قوه الهی در سال 1395 هم براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و تأمین کودهای مورد نیاز ، مشکل کمبود کود در استان مازندران به عنوان استان قطب در کشاورزی نخواهیم داشت.

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید