چنانچه بخش خصوصی در هر استان در تأمین و توزیع به موقع نهاده های کشاورزی موفق عمل نماید ، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در این امر دخالت نخواهد کرد .

.

مهندس ولی در مراسم افتتاحیه همایش برنامه ریزی کشت پاییزه استان فارس گفت:

چنانچه بخش خصوصی در هر استان در تأمین و توزیع به موقع نهاده های کشاورزی موفق عمل نماید ، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در این امر دخالت نخواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، مهندس ولی در همایش برنامه ریزی کشت پاییزه با محوریت مکانیزاسیون و نهاده های کشاورزی مرکز بین المللی همایش های کشاورزی استان فارس، گفت: هدف از برگزاری اینگونه همایش ها و نمایشگاه ها، عرضه محصولات جدید میباشد. که این روش بهترین حلقه واسطه بین مصرف کننده و بهره برداران است و منظور ما قبل از عرضه محصولات، عرضه تکنولوژی جدید بذر، کود، سم و ماشین آلات می باشد.

یکی از ویژگی های این نمایشگاه وجود محصولات استاندارد و مورد تایید موسسه تحقیقات میباشد.

مهندس ولی در قسمتی دیگر از سخنرانی خود گفت: در یک سال گذشته به صورتی برنامه ریزی شده که اگر بخش خصوصی سالیانه 10 درصد تولیدات خود را افزایش دهد، ظرف مدت 10 سال تمام نیاز به واردات را تولید کنندگان داخلی، تولید خواهند نمود.

مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی افزود از دیگر ویژگی های این نمایشگاه برگزاری کارگاه های آموزشی متنوع و مهم برای کارشناسان، بهره برداران و تولید کنندگان بخش کشاورزی میباشد.

لازم به ذکر است که در ابتدای مراسم افتتاحیه که با حضور تعداد کثیری از مسئولین ، کارشناسان، تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی برگزار شد . پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم  و نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط گروه سرود ارتش ، مهندس صادقی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ، دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، حجت الاسلام حاج آقا جعفرنژاد نماینده ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی و دکتر عباسی رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی سخنرانی نمودند .

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید