پیام مدیرعامل محترم شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

جناب آقای مهندس رسولی طی پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش جامعه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه کشاورزی بر ضرورت افزایش همکاری و ارتباط میان شرکت و اصحاب رسانه تأکید کرد.

متن پیام بدین شرح است:

" در دنیای امروز، اطلاعات به عنوان محور توسعه و یکی از شاخص‌های تعیین‌کننده آن نقشی اساسی در پیشرفت جوامع و تکامل آن بازی می‌کند و به گمان اینجانب، دست‌اندرکاران وسایل ارتباط جمعی حاملان اصلی این عنصر مؤثر در جهت تحقق اهداف توسعه‌ای از طریق جلب مشارکت عمومی جامعه برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های دولت هستند.

امروز مهمترین رویداد در عرصه اطلاع ‌رسانی توسعه روزافزون شبکه‌های اجتماعی است که در کنار سایر امکانات و ابزارهای موجود سبب ایجاد تغییرات فاحش در زمینه تبادل اطلاعات شده است. سرعت و شتاب این تغییرات به حدی است که حتی نمی‌توان مقیاس واحدی را برای آن در نظر گرفت.

در چنین شرایطی وظایف و مسئولیت‌های انعکاس‌دهندگان رویدادها و تحولات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و بویژه حوزه کشاروزی، که همانا خبرنگاران و گزارشگران و به طور کلی اصحاب رسانه هستند، هر روز سنگین‌تر و دشوارتر می‌شود.

شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به عنوان یکی از نهاد ‌های پیشگام و پیشرو در بهره‌گیری از دستاوردهای نوین مرتبط به حوزه تامین و توزیع نهاده های کشاورزی به ویژه در طول فعالیت دولت یازدهم، خوشبختانه ارتباط و همکاری تنگاتنگی با جامعه خبرنگاران داشته و همواره به آنان به عنوان پیام‌رسانانی صادق، حامیانی مطمئن و در عین حال منتقدانی دلسوز و امانتدار نگریسته و قدردان زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه‌شان بوده است که امیدواریم در آینده شاهد افزایش ارتباطات و همکاری‌های فی ‌مابین باشیم.

فرصت را غنیمت شمرده، ضمن تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت خبرنگار رشید و جان برکف شهید محمود صارمی، بار دیگر مراتب قدردانی و سپاسگزاری خود را به همه مدیران مسئول محترم، دبیران سرویس و خبرنگاران پرتلاش به ویژه خبرنگاران حوزه کشاورزی در کلیه رسانه‌های کشور ابراز داشته، توفیق روزافزون آنان را در ادامه رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی و صحت و سلامتی‌شان را از درگاه ایزد متعال خواهانم."

حمید رسولی

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید