انتصاب دكتر يزدان سيف بعنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران

 وزیر جهاد کشاورزی درحکمی، یزدان سیف را به عنوان معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مدیرعامل جديد شرکت مادر تخصصي بازرگانی دولتی ایران تعیین کرد.

به گزارش روابط عمومي امور بين الملل شركت خدمات حمايتي كشاورزي؛ دكتر یزدان سیف، طی حکم مهندس محمود حجتی به عنوان معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مدیرعامل جدید در شرکت بازرگانی دولتی ایران تعیین شد. مراسم تودیع و معارفه‌ی مدیران عامل سابق و جدید امروز با حضور مهندس مهرفرد، معاون توسعه تجارت و صنایع و مهندس جوادی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزير جهاد كشاورزي و سایر مدیران ارشد وزارت جهاد كشاورزي، قائم مقام مديرعامل، اعضاي هيات مديره و مديران ستادي شركت خدمات حمايتي كشاورزي و اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی شرکت بازرگانی دولتی ایران، در محل سالن جلسات آن شركت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در حکم آقای يزدان سیف آمده است: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 96/02/17 شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور به مدت دو سال منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با سایر اعضای هیات مدیره در انجام وظایف مسئولیت‌های محوله موفق و موید باشید.

این گزارش می‌افزاید؛ در این مراسم حکم دكتر یزدان سیف به عنوان مدیرعامل جدید قرائت شد و از زحمات و تلاشهای دکتر قنبری در طی سالهای تصدی این پست تقدیر به عمل آمد.

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید