یازدهمین همایش ملی آموزشی و ترویجی سبد محصولات کودی شرکت های تولید کننده داخلی کشور در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران، این همایش به میزبانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران و 16 شرکت تولیدکننده مواد کودی کشور در مورخ 17/4/98 در شهرستان ورامین برگزار شد. مهندس حمید رسولی عضو محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ، اعضاء هیئت مدیره ، مدیران ستادی و شهرستانی سازمان جهاد کشاورزی ، مدیران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استانهای البرز و قزوین، کارشناسان ، کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی و جمع کثیری از تولید کنندگان و بهره برداران بخش کشارزی استان تهران ( بیش از 600 نفر) در این همایش حضور داشتند . مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ضمن بازدید از غرف و گفتگو با تولیدکنندگان مواد کودی به ارائه نظرات و دیدگاههای خود به منظور توانمندسازی آنان پرداخت و با مشکلات و نارسائیهای موجود نیز آشنا شد . وی همچنین با تعدادی از کشاورزان نیز به گفتگو نشستند . در این همایش تولیدکنندگان مواد کودی و شرکت کنندگان در همایش از نحوه برگزاری اعلام رضایت و متقاضی تکرار این گونه همایش ها شدند .

 مهندس علی راه انجام هدف از برگزاری این همایش آموزشی ترویجی را معرفی سبد محصولات کودی شرکت های تولید کننده داخلی اعلام کرد و گفت : تبیین نقش انواع کودهای کشاورزی در کیفیت و کمیت محصولات زراعی و آشنایی بیشتر کارشناسان ، بهره برداران و نیز کارگزاران توزیع می تواند نقش موثری را در تغذیه گیاهی مناسب محصولات کشاورزی داشته باشد.     

همین خبر دررسانه ها:

سازمان جهادکشاورزی استان تهران: همایش یک روزه ارائه سبد کودی به کشاورزان استان تهران برگزار شد

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید