حمل و توزیع بیش از ۱۲۸ هزارتن کود اوره در تعطیلات نوروز

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از حمل و توزیع بیش از ۱۲۸ هزارتن کود اوره به مقاصد استانی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی،

مهندس حمید رسولی گفت:طی تعطیلات نوروز امسال تعداد ۳ فروند کشتی حامل نزدیک به ۱۵۰ هزار تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه در بنادر جنوبی ایران پهلودهی و در انبارهای این شرکت در محوطه بنادر تخلیه شد.

وی افزود: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت های ترافیکی ناشی از تعطیلات و بارندگی های قابل توجه بهاره سال جاری، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیش از ۱۲۸ هزار تن کود اوره از بنادر و شرکتهای پتروشیمی داخلی حمل و به کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی جهت تحویل به کشاورزان زحمتکش ارسال کرده است.

رسولی گفت: با توجه به ظرفیت پائین حمل جاده ای از مبداء پتروشیمی پردیس عسلویه در ماه های پرمصرف سال، کود اوره تحویلی از این شرکت پتروشیمی بوسیله کشتی به بنادر عباس و امام خمینی حمل و با توجه به ظرفیت بالای حمل جاده ای از این بنادر به داخل کشور حمل و توزیع می گردد.

وی یادآوری کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هر ساله با توجه به ضرورت حمل و توزیع روزانه کودهای کشاورزی در یکی از پر مصرف ترین مقاطع سال در روزهای تعطیلات نوروز با جدیت بیشتری به فعالیت خود ادامه می دهد.

لینک خبر فوق در سایت وزارت جهادکشاورزی

 

نظرات
شما نیز نظر خود را در رابطه با این خبر بنویسید